+90 (216) 611 13 07
+90 (549) 529 23 75
Hakkımızda

www.gunlukdogalsut.com sitesi BERK SÜT MAMÜLLERİ SAN VE TİC LTD ŞTİ kuruluşudur.

Günümüz gıda şartlarından oluşan katkılı beslenme alışkanlıklarını süt alanında kırabilmek amacıyla 2007 yılından günümüze doğal çiftlik sütünü sizlere ulaştırmayı görev olarak üstlenmiş bulunmaktayız. 

Sizlerden gelen talep üzerine 2013 yılından itibaren serbest gezen tavuk yumurtasını da sizlerle buluşturuyoruz. 

 

VİZYONUMUZ
 
Günlük Doğal Süt, çalışanları, üreticisi ve tedarikçileri ile birlikte büyümeyi, tüketici ile bütünleşerek bölgesinde en sevilen ve saygı duyulan bir şirket olmayı ana hedefi olarak belirlemiştir. Günlük doğal süt olarak felsefemiz, ahlaki kurallara ve yasalara uygun davranmak, çevre ve insana önem vermek, her geçen gün kendini ve ürünlerini geliştiren örnek bir şirket olmaktır.
 
MİSYONUMUZ
 
Tüketicilere uygun fiyatlarla kolayca ulaşabilecekleri, yüksek kalitede ürünler sunarken, en iyi hizmeti sağlayıp yüksek büyüme ve kazanç sağlamaktır. Tüketicilerimizin, toplumumuzun ve çalışanlarımızın sağlığına itibar edeceğiz, sosyal sorumluluk yükümlerimizi yerine getiren ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstereceğiz.

DEĞERLERİMİZ

Müşterilerimiz önceliğimizdir. Mutluluk ve ihtiyaçlarına önem verip, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlama prensibi ile çalışırız. Mükemmellik hedefi ile kalitemizi devam ettirmek için çalışırız. Faaliyet gösterdiğimiz alanda çok çalışarak ve kendimizi aşarak müşterimize en iyiyi sunarız. Zorlukları aşar, farklılıklar ile zenginleşir ve başarıyı birlikte kucaklarız. Sonuç odaklıyız, hiç yılmadan ilerlememizi sağlayan sabrımız ile hedefimize ulaşırız. Değişim ve yenilikler karşısında cesaretimizle karşılar ve uygularız.